nsl
07 بهمن 1401 - 15:13

افتتاح ۵ هزار میلیارد تومان پروژه استان زنجان در ایام دهه فجر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: در دهه فجر امسال هزار طرح و پروژه با اعتبار ۵ هزار میلیارد تومان در استان زنجان افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان ، ابوالفضل رفیعی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه استان زنجان اظهار داشت: جمهوری اسلامی در تمام حوزه‌های امنیتی، دفاعی و هسته‌ای جزء رتبه‌های برتر بین‌المللی است و در برخی حوزه‌ها در رتبه پنج کشور نخست جهان قرار داریم که همه اینها بعد از انقلاب اسلامی بوده است.

وی افزود: حرکت عظیم انقلاب اسلامی به سوی پیشرفت که در لایه‌های مختلف جامعه در حال انجام است به برکت آموزه‌های دینی و اطاعت از رهبری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: اسلام و آموزه‌های آن دین کاملی برای تمام زمان‌ها است و در شریعت اسلام هیچ بن‌بستی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه مردمی‌ترین انقلاب تاریخ "انقلاب اسلامی ایران" است تصریح کرد: رهبری، مردم و آموزه‌های دینی به عنوان سه ضلع در کنار هم منجر به تحقق انقلاب اسلامی و پیشرفت آن شده است.

رفیعی بیان کرد: توطئه دشمنان از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی در همه جوانب با کودتا، تحریم، اختلافات قومیتی، راه اندازی جنگ هشت ساله برای براندازی و تغییر نظام شروع شده و تا به امروز هم ادامه دارد.

وی افزود: هرقدر نظام جمهوری اسلامی در طول 44 سال بعد از پیروزی قدرتمند و قوی شده، توطئه دشمنان نیز با توجه به آن تغییر پیدا کرد و در تمامی حوزه ها تلاش دشمنان این است که مانع پیشرفت  نظام شده و آن را ناکارآمد جلوه دهد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان به اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت: دشمنان در حال حاضر از  انواع جنگ ترکیبی، تحریم، جنگ رسانه‌ای و عملیات روانی استفاده می‌کنند تا به نقاط حساس جمهوری اسلامی ضربه زده و باورهای مردم را تغییر دهند.

 وی ادامه داد: دشمنان می‌دانند پشتوانه انقلاب اسلامی "مردم" است به همین دلیل در راستای هویت زدایی روی اعتقادات و باورهای مردم تمرکز کرده تا دستاورد انقلاب اسلامی را مخصوصاً در نسل جوان زیر سوال برده و  بین مردم و نظام  شکاف ایجاد کنند.

رفیعی افزود: هدف دشمنان این است که کارهای منحوس پهلوی را تطهیر کرده و به نسل جوان ارائه دهند، اما تیر آن‌ها در این کار به سنگ خورد زیرا بدون پشتوانه نمی‌تواند این کار را انجام دهد و تمامی مستندات در تاریخ در مورد جنایت پهلوی‌ها در تاریخ ثبت شده است.

وی بیان کرد: بر تک تک مردم و مسئولان لازم و ضروری است برای جهاد تبیین و روشن‌سازی نسل جوان اقدامات مؤثری انجام دهند و در این زمینه قرارگاه تبیین در حوزه‌های مختلف ایجاد شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان تصریح کرد: خوشبختانه دولت سیزدهم دارای روحیه خدمت‌گزاری به مردم است و تلاش می‌کند وظایف خود را نسبت به مردم انجام دهد و ریل گذاری‌های مناسب برای فعالیت‌ در کشور انجام شده است. توجه به عدالت و مبارزه با فساد که جزء اهداف نظام و مطالبه مردم است در اولویت کاری دولت قرار دارد.

رفیعی به برنامه‌ریزی انجام کارها در استان اشاره کرد و گفت: در استان زنجان رفع مشکلات در اولویت کارها قرار دارد که می‌توان به موضوعات احیای کارخانه‌های تعطیل شده، پیشرفت در عمران شهری، توجه به اشتغالزایی، حل مشکلات  تعاونی‌ها اشاره کرد.

 وی افزود: در دهه فجر امسال یک‌هزار طرح پروژه کوچک و بزرگ در نقاط مختلف استان زنجان با اعتبار 5 هزار میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1000872